Click here to access Hydronit's customer and supplier portal

Hydraulic Modular Power Packs

Smart Power Unit (SPU) to pierwsza generacja programowalnego cyfrowego zasilacza hydraulicznego dostępnego na rynku. Trzon SPU stanowi HPC (Hydraulic Process Controller): moduł mechatroniczny, który integruje czujniki, elektronikę i hydraulikę w jednym urządzeniu.

Jest on programowalny za pomocą oprogramowania do automatyzacji CodesysTM IEC61131-3

CECHY

Trzon SPU stanowi HPC (Hydraulic Process Controller): programowalny sterownik z architekturą SAFETY. Łączy I/O, czujniki, dwurdzeniowe procesory z funkcjami BEZPIECZEŃSTWA, tak aby bezpośrednio sterować zaworami proporcjonalnymi lub włączanymi i wyłączanymi elektrozaworami, bez potrzeby stosowania zewnętrznych przekaźników.
Hydrauliczny sterownik procesu jest zintegrowany z agregatem i jest dostępny w różnych wykonaniach: proporcjonalne sterowanie ciśnieniem [P], przepływem [Q] lub P / Q z lub bez funkcji Load Sensing [LS].

INTEGRACJA

HPC jest doskonale zintegrowany ze standardową serią Hydronit PPC Compact Power Pack, ponieważ wykorzystuje te same standardowe komponenty PPC.

Typowe systemy hydrauliczne są dostępne z redundantnymi zaworami, aby dopasować mechanikę do elektroniki i zaoferować ZWIĄZANY Z BEZPIECZEŃSTWEM zasilacz mechatroniczny gotowy do zastosowań w Przemyśle 4.0 i w Intelingentnej Fabryce.

Dettaglio SPU

WBUDOWANE CZUJNIKI

HPC integruje ceramiczny czujnik wysokiego ciśnienia do 350 barów, czujnik prędkości silnika i czujnik temperatury oleju. Dodatkowe zewnętrzne czujniki mogą być potrzebne poprzez linie I/O.

Płyta elektroniczna zawiera dwa dodatkowe lokalne czujniki temperatury i 3-osiowy akcelerometr.

NAGRODY MIĘDZYNARODOWE

Hydronit, konkurując bezpośrednio z najbardziej innowacyjnymi firmami europejskimi, otrzymał wielokrotnie certyfikat „Seals of Excellence” przyznawany przez Komisję Europejską w ramach programu „Horyzont 2020” w zakresie badań naukowych i innowacji.

W lipcu 2017 r. nasz projekt otrzymał numer 779020. Smart Power Unit został także opatentowany, n° WO 2017/162298 A1.

xdraulics singolo

 

For more information visit http://www.xdraulics.it/