Click here to access Hydronit's customer and supplier portal

Hydraulic Modular Power Packs

Seria COMPACT Power Pack hydrauliczne (PPC) jest systemem modułowym zbudowany wokół uniwersalny centralny kolektora.

Możliwość montażu AC lub DC silniki, tworzywa sztucznego lub metalu zbiorniki o różnej wielkości i wysokiej dostosowywania, daje możliwość stosowania zasilacza w aplikacjach mobilnych i przemysłowych i umożliwia klientowi utworzyć setki różnych rozwiązań hydraulicznych, przy użyciu tylko standardowe części modułowe

AC lub DC, pojedyncze lub podwójne pompy, plastikowe lub metalowe zbiorniki o różnej wielkości i wysokiej dostosowywania, daje możliwość korzystania z produktu w segmencie telefonii komórkowej i zastosowań przemysłowych z setkami różnych systemów hydraulicznych, z głównym zawory sterujące, przepływu i kierunku włączone do korpusu oraz, jeśli tego było mało, za pomocą dodatkowych zewnętrznych zamków.

Nasze mini przetwornice są modułowe i można łatwo dopasować wymagania zastosowań przemysłowych i mobilnych. Ich istotą jest lekki aluminiowy odlew uniwersalne centrum kolektor, które mogą być montowane w tysiące różnych konfiguracjach z ograniczonym zestawem standardowych komponentów.

GŁÓWNE CECHY

moc 7,5 kW AC i 4kW DC, przepływ od 0.3 do 25 l/min i ciśnienie do 300bar lub więcej; wysokiej integracji; Narzędzia oraz ręczne pompy. ciśnienia i przepływu zawory; 2, 3, 4 wyboru i sposoby Kierunkowe zawory; proporcjonalne przepływu i ciśnienia kontroli; dziewięć urządzeń mogą być zintegrowane w ramach głównego kolektora na elastyczność i zwartość; wszystkie składniki są wykonane w jednym egzemplarzu, złożone, w celu uproszczenia, montaż i serwis (nie podkładki, poppets, sprężyny i orzechy brudz¹c w górze).

WYDAJNOŚĆ

Kompensacja ciśnienia wysokiej wydajności pompy zębate, pompy śrubowe wirnika, silników elektrycznych i Zawory elektromagnetyczne cewek są wszystkie aplikacje specjalnie zaprojektowane i zoptymalizowane dla typowych mini moc jednostki w celu poprawy systemu ogólnej wydajności, zwiększenie gęstości energii, zmniejszenie wytwarzania ciepła i zużycie energii. Jednostki są indywidualnie 100% testowane przed dostawą w celu zagwarantowania szczelności i bezproblemowe działanie podczas ich życia. Funkcjonalne elementy wykonane są z hartowanej stali części dla najlepszych niezawodność i długą żywotność.

POLITYKI RYNKU

Dostarczamy, zmontowane i przetestowane pakiety mini power lub zestawy z jednej części zamiennych. Lokalnych dystrybutorów w ten sposób można zoptymalizować czas i przesyłek przez lokalnie montaż jednostek, podczas gdy producenci OEM mogą cieszyć się łatwość instalacji w pełni zmontowane i przetestowane jednostek na ich komputerach.

ZGODNOŚĆ Z NORMAMI RYNKU

Nasze mini przetwornice może dom, na sam uniwersalny kolektora głównego, standardowych Grupa 0 i Grupa 1 bieg pompy z obrotu wskazówek zegara lub przeciwnie do wskazówek zegara, dwukierunkowym lub wykonanie podwójnego (również HI-LO); Standardowe silniki elektryczne mogą być wyposażone w kształt B14, 71 112 z ramki do ramki; Wkręcane kasety zawory wyposażone są w standardowe 4/3/16 UNF SAE08 ubytków, główny zawór jest wyposażony w standardowe jamy, podczas gdy zwrot linii regulatory przepływu M20x 1.5 wyposażone są w 1/4 BSPP 3/4-16UNF ″ lub standardowe cavitie SAE08